Nový Battlefield je údajne plánovaný ako strieľačka s hrdinami

Nový Battlefield je údajne plánovaný ako strieľačka s hrdinami

 

Otázkou však je, či to tak aj nakoniec bude.

Okrem problémov s bugmi, glitchmi, fungovaním na PC a na konzolách je veľkou témou v Battlefield komunite systém špecialistov, ktorý nahradil tradičné herné triedy. Mnohí totiž špecialistom nevedia prísť na chuť a podľa nich robia zo série Battlefield niečo, čím séria jednoducho nie je.

Preto určite aj mnohí z vás dúfate, že DICE si zoberie z tejto kritiky poučenie a ďalšia hra v sérii sa vráti späť k základom. No, len aby sme nezostali negatívne prekvapení. Herný insider Tom Henderson, ktorý nás ešte pred predstavením Battlefield 2042 zásoboval informáciami o hre totiž na sociálnej sieti Twitter prezradil, že ďalšia Battlefield hra je plánovaná ako strieľačka s hrdinami.

Prakticky, špecialisti v Battlefield 2042 boli iba predkrm a DICE plánuje v budúcej hre úplne opustiť tradičný koncept herných tried v sérii Battlefield v prospech systému, ktorý poznáme z obrovského množstva FPS hier v súčasnosti.

Henderson však jedným dychom dodal, že táto informácia mu bola poskytnutá tesne po vydaní Battlefield 2042 a je pokojne možné, že po zemetrasení, ktoré nastalo koncom týždňa v štúdiu DICE (šéf štúdia odchádza a značku dostal do rúk zakladateľ Respawnu, Vince Zampella) sa dizajnové prvky ďalšej Battlefield hry zmenia.

Pevne dúfame, že sa zmenia.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk