Ani vývojárom v Ubisofte sa nepáčia plány spoločnosti s NFT

Ani vývojárom v Ubisofte sa nepáčia plány spoločnosti s NFT

 

Pochopiteľne.

Ako sme už nedávno spomínali, je iba otázkou času, kedy NFT vlna zasiahne herný priemysel. Pre vydavateľov je to totiž niečo, čo by im mohlo v budúcnosti priniesť miliardy dolárov za veľmi málo práce. A prvým vydavateľstvom, ktorý naskočil na NFT vlak je francúzsky Ubisoft s hrou Ghost Recon Breakpoint.

Komunite hráčov sa však tento nápad nepozdáva a podľa zdrojov webu Kotaku sa tento nápad nepozdáva ani vývojárom v Ubisofte. Podľa nich totiž vývojári na internej sociálnej sieti vydavateľstva s názvom MANA vyjadrili svoj zmätok a znepokojenie nad platformou Ubisoft Quartz, ktorá má pokrývať NFT snahy Ubisoftu.

„Nerozumiem aký problém týmto chceme riešiť. Naozaj to stojí za to byť vystavený kritike, ktorú toto ohlásenie spôsobí?,“ napísal jeden zo zamestnancov: „Ako sa môžeme pozerať na súkromné vlastníctvo, špekulácie, umelý nedostatok a egoizmus a povedať si – „Áno, toto je super, chceme to vo svojom umení?,“ dodal druhý. „Normálne sa snažím byť pozitívny ohľadom našich ohlásení, no toto je smutné,“ dodal tretí.

Uvidíme teda, ako dopadne prvý test Ubisoft Quartz. Dúfame však, že zhorí v pekle...

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk