• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Vývojári Dying Light 2 už spievajú inú pesničku: „Na prejdenie príbehu vám stačí 20 hodín“
Vývojári Dying Light 2 už spievajú inú pesničku: „Na prejdenie príbehu vám stačí 20 hodín“

Vývojári Dying Light 2 už spievajú inú pesničku: „Na prejdenie príbehu vám stačí 20 hodín“

 

Toto nevyšlo.

Na jednej strane chápeme, že vývojári hier majú potrebu ukázať, že ich hra má dostatok „hodnoty,“ aby ste za ňu zaplatili plnú sumu, no na druhej strane si myslíme, že poľské štúdio Techland nezvolilo práve najlepší spôsob.

Počas víkendu totiž infografikou informovali hráčov, že na to, aby v hre zažili a prešli všetko budú potrebovať 500 hodín. No namiesto potľapkávania po pleci zo strany hráčov prišli znechutené povzdychy. Mnoho hráčov totiž nemá dostatok času na to, aby sa jednej hre venovali 500 hodín a preto si ju radšej nekúpia vôbec...

...Techland tak veľmi rýchlo pochopil, že toto asi nebol najšťastnejší spôsob podpory predaja hry a tak sa pustili do vysvetľovania.

V novej infografike nám prezradili, že 500 hodín je extrémny prípad a toľko času budete potrebovať ak sa rozhodnete, že chcete vidieť následky všetkých svojich rozhodnutí a všetky konce, keď chcete vidieť každé miesto na mape, každý dialóg a nájsť každý zberateľský predmet. Ak nie ste masochista a stačí vám prejsť hlavnú kampaň a všetky vedľajšie questy, tak vám postačí 80 hodín hrania a ak vás zaujíma iba hlavný príbeh, tak vám postačí 20 hodín vášho času. Čo už znie znesiteľnejšie a rozumnejšie.

„Dying Light 2: Stay Human je dizajnovaný pre hráčov s rôznym prístupom k hrateľnosti a s rôznymi preferenciami pri preskúmavaní sveta podľa svojho rozhodnutia.“

Dying Light 2: Stay Human príde 4. februára 2022.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk