Do Halo Infinite zavítala nová sezóna. Čo nás v nej čaká?

Do Halo Infinite zavítala nová sezóna. Čo nás v nej čaká?

 

V Halo Infinite je už dostupná nová sezóna s názvom Lone Wolves.

Vývojari z 343 Industries priniesli vo svojom poslednom blogu množstvo noviniek, ktoré budú hráčov čakať v priebehu novej sezóny. Tá sa oficiálne začala už včera, pričom podľa informácií sa hráči môžu tešiť okrem rôznych opráv aj na nové mapy, módy, tématické eventy a battlepass.

Hráči budú môcť získať 2 nové cores s názvom Rakhasa a Eaglestrike. Druhé menované core bude dostupné prostredníctvom eventu Fracture: Entrenched. Hráči sa taktiež dočkali aj dvoch nových máp. Prvou z nich je aréna s názvom Catalyst, ktorá je prispôsobená pre menší počet hráčov. Druhou mapou je Breaker, vytvorená pre BTB (Big Team Battles). Nová sezóna prinesie takisto 3 nové módy. Vítaným je návrat ikonického módu King of the Hill, ktorý môžete poznať z množstva iných hier. Event Fracture: Entrenched so sebou prinesie mód s názvom Land Grab, ktorého princíp bude spočívať v získaní kontroly nad neutrálnymi územiami. Posledným módom je mini variáciou na battle-royale/gun game s názvom Last Spartan Standing. 

Novinkou sú príbehové eventy INTERFERENCE a ALPHA PACK, ktoré budú rozvíjať príbeh vášho Spartana v multiplayerovom prostredí. Tieto eventy sa budú odohrávať v priebehu niekoľkých mesiacov. Ďalším eventom je Fracture: Entrenched, ktorý sa začne 24. mája. Počas neho budú môcť hráči získať Eaglestrike core a ďalšie vylepšenia. Tí, ktorí sa obávajú, že event nestihnú - nemusia. Event sa bude v priebehu sezóny opakovať 6 krát.

Sezóna 2 so sebou taktiež prináša nový battlepass, ktorý sa tématicky bude zameriavať práve na Lone Wolves. Battlepass bude mať 100 úrovní, pričom novinkou je, že hráči tentokrát budú môcť získať 1000 Halo Credits. Tie budú môcť použiť v hernom obchode alebo na zakúpenie ďalšieho battlepassu. Skvelou správou je to, že battlepass budete môcť dokončiť aj po skončení sezóny. 

Zdroj: HaloWaypoint

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk