Najžiadanejšia hra na Steame prechádza na Unreal Engine 5, no výsledkom je odklad

Najžiadanejšia hra na Steame prechádza na Unreal Engine 5, no výsledkom je odklad

 

Ešte chvíľa čakania.

The Day Before má byť survival MMO hrou v otvorenom svete od neznámeho štúdia Fntastic. No napriek tomu, že ide o novú IP a neznáme štúdio, tak hneď po predstavení sa hra vyšplhala na prvé miesto rebríčka najžiadanejších hier na Steame.

Tí si však budú musieť ešte chvíľu počkať. Hra, ktorej sme sa mali dočkať už 21. júna 2022 bola totiž odložená. A musíme povedať, že ide o celkom masívny odklad. Nový dátum vydania totiž znie 1. marec 2023. Vývojári však na to majú dobrý dôvod.

Rozhodli sa totiž presunúť hru na Unreal Engine 5. Tento prechod by nemal byť extrémne komplikovaný (niečo, čím sa zvykne Epic Games chváliť), no aj napriek tomu si vyžaduje čas navyše. Výsledkom toho by však mala byť krajšia a technologicky pokročilejšia hra. Čo je celkom pôsobivé vzhľadom na to, že už doterajšie ukážky The Day Before vyzerali skvelo.

Milióny hráčov pridali The Day Before do zoznamu želaní a tak sa hra stala jednou z najočakávanejších na vete. Sme si vedomí zodpovednosti, ktorej čelíme a s veľkou vďačnosťou v srdciach a s radosťou oznamujeme, že The Day Before sa presúva na Unreal Engine 5. Presun na pokročilejší a otvorenému svetu prispôsobenejší engine urobí hrateľnosť The Day Before ešte lepšou.“

„S touto správou vás však informujeme, že dátum vydania hry bol posunutý na 1. marec 2023.“

The Day Before príde na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk