Mafia 4 bude údajne sledovať príbeh Dona Salieriho
Fáma

Mafia 4 bude údajne sledovať príbeh Dona Salieriho

 

Prvé informácie?

Iba pred dvoma týždňami sme sa dozvedeli, že nový diel série Mafia je údajne vo vývoji a na starosti ho má štúdio Hangar 13, ktorému vydavateľstvo Take-Two iba nedávno zrušilo chystanú sci-fi hru s označením Volta. A nakoľko ide o tvorcov tretieho dielu Mafia, tak je iba logické, že sa pustili do pokračovania.

A prvé informácie prichádzajú, aj keď neoficiálnou cestou. Insider Nick Baker totiž v novej edícii Xbox Era podcastu prezradil, že sa k nemu dostalo niekoľko zaujímavostí ohľadom plánov hry.

Hra by sa podľa týchto informácií mohla odohrávať na Sicílii v období medzi koncom 19. a začiatkom 20. storočia. Príbehovo by sa mala venovať dobrodružstvám rodiny Salieri, ktorú asi fanúšikom série Mafia netreba veľmi predstavovať – Don Salieri bol totiž jednou z hlavných postáv prvej hry Mafia a pochopiteľne aj remaku.

Čo je však asi najpodstatnejšia správa. Vývojári sa údajne pri vývoji viac inšpirovali prvými dvoma hrami v sérii Mafia. A to konkrétne v tom, že hra bude viac zameraná na príbeh a bude viac „lineárna“ čo je niečo od čoho sa kritizovaný tretí diel odklonil.

Každopádne je jasné, že na hru si ešte nejaký ten rok/dva/tri počkáme. A pri šťastí štúdia Hangar 13 budeme radi, ak sa jej vôbec dočkáme.

Zdroj: Youtube
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk