• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Strieľačka ARC Raiders od bývalých tvorcov Battlefieldu odložená na budúci rok, no predbehne ho iná nová hra štúdia
Strieľačka ARC Raiders od bývalých tvorcov Battlefieldu odložená na budúci rok, no predbehne ho iná nová hra štúdia

Strieľačka ARC Raiders od bývalých tvorcov Battlefieldu odložená na budúci rok, no predbehne ho iná nová hra štúdia

 

Ďalšia obeť...

Švédske štúdio Embark Studios, ktoré vedú viacerí veteráni série Battlefield oznámili hráčom, že ich chystaná hra ARC Raiders bola odložená na rok 2023 bez konkrétneho dátumu vydania. Hra príde na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. 

Nejde o príliš veľké prekvapenie, nakoľko z hry sme od decembrového predstavenia nevideli vlastne ani sekundu z hrania. ARC Raiders bude free-to-play third-person strieľačka, ktorá bude klásť dôraz na kooperáciu – hráči budú musieť bojovať proti mechanickým nepriateľom známym ako ARC, ktorí ohrozujú celú planétu.

Šéf štúdia Patrick Söderlund k tomuto oznámeniu následne pridal aj príspevok na platforme Medium.com. V ňom sa za odklad ospravedlnil a vysvetlil, že dôvodom odkladu je fakt, že vývoj druhej hry štúdia je viac popredu a preto sa štúdio rozhodlo vydať ARC Raiders až ako druhé hru.

Tým prvým projektom je tímová FPS strieľačka s označením Project Discovery.

Söderlund prezradil, že vývoj Project Discovery napreduje rýchlejšie, ako štúdio očakávalo a vývojári sa tak nechceli dostať do pozície, kedy by vydali dve hry blízko seba. Preto sa rozhodli sústrediť sa skôr na Project Discovery a táto hra tak príde na trh skôr ako ARC Raiders. Viac informácií o Project Discovery by sme sa mali dozvedieť už „čoskoro.“

Zdroj: Medium.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk