Valve si zaregistrovalo ochrannú známku „Counter-Strike 2“

Valve si zaregistrovalo ochrannú známku „Counter-Strike 2“

 

Viac dreva do ohňa.

Špekulácie o Counter-Strike 2, alebo Counter-Strike: Global Offensive na Source 2 engine sú v posledných týždňoch celkom časté a vzhľadom na viacero zdrojov informácií potvrdzujúcich existenciu takéhoto produktu sa zdá, že je iba otázkou oficiálneho ohlásenia zo strany Valve.

A aj keď k tomu zatiaľ nedošlo, tak k niečomu predsa len došlo. Spoločnosť si totiž dala zaregistrovať ochrannú známku na skratku CS2, čiže Counter-Strike 2. O túto ochrannú známku Valve požiadalo 14. marca 2023, takže ide o proces, ktorý sa uskutočnil v posledných dňoch a iba ťažko sa dá predpokladať, že by Valve túto ochrannú známku nedostalo.

Navyše, keď si zamierite na web USPTO (Patentový úrad v USA), tak v si môžete všimnúť, že terajšia žiadosť je napojená na ochranné známky už existujúcich Valve produktov – Counter-Strike a Counter-Strike: Global Offensive, čo jasne hovorí o tom, že ide o Counter-Strike 2 a nie o iný produkt, ktorý by mohol mať skratku CS2. A nakoľko všetci vieme, že Valve nevie počítať do troch, tak je taktiež jasné, že pôjde o posledný Counter-Strike v histórii ľudstva.

Je preto možné, že Valve čaká s oficiálnym ohlásením tejto hry (alebo Source 2 edície CS:GO) na moment, kedy dostane oficiálne ochrannú známku na túto skratku. To by však nemalo trvať dlho.

Zdroj: PCGAmesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk