Lords of the Fallen nadchol ukážkou technológií Unreal Engine 5

Lords of the Fallen nadchol ukážkou technológií Unreal Engine 5

 

Toto môžeme čakať v hre.

Štúdio Hexworks sa zúčastnilo prezentácie Unreal Engine 5 a vďaka nej sme sa dozvedeli napríklad to, ako vývojári využívajú nové možnosti enginu a taktiež sme sa vďaka prezentácii dočkali prvej poriadnej ukážky toho, čo môžeme od vizuály hry očakávať.

Od 3D skenov ľudí a dynamického oblečenia (podľa typu postavy), cez vysokokvalitné textúry až po implementáciu Lumen Global Illumation, čo je jedna z najväčších inovácií novej generácie Unrealu. Vďaka nemu vedia vývojári osvetliť priestor v hre jednoducho a dynamicky a nemusia sa tak venovať zdĺhavému procesu „baked“ nasvietenia. A aby sme nezabudli, vývojári využijú aj rýchle SSD disky. V hre sa totiž budeme pohybovať medzi dvoma prostrediami Axiom a Umbral. Vďaka inovatívnym technológiám Unreal Engine 5 sa budeme môcť medzi dvoma svetmi presúvať v zlomku sekundy.

Viac však už vo videu.

A ak máte pocit, že vám v názve hry niečo chýba, tak vidíte správne. Vývojári vyhodili z názvu hry "The" takže po novom sa hra volá Lords of the Fallen a príde v tomto roku na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk