Konečne veľká hra s Ninja Korytnačkami?: Vo vývoji je nová TMNT hra pre dospelé publikum

Konečne veľká hra s Ninja Korytnačkami?: Vo vývoji je nová TMNT hra pre dospelé publikum

 

Ninja korytnačka so skrytou identitou proti celému podsvetiu New Yorku.

Vo vývoji je nová hra zo sveta Teenage Mutant Ninja Turtles s podnázvom The Last Ronin. O hre pre portál Polygon prehovoril Doug Rosen, viceprezident Paramount Global. Podľa jeho slov hra je inšpirovaná päťdielnou grafickou novelou, ktorá nesie rovnaký názov. Na hre pracuje zatiaľ nemenované štúdio na nekonkretizované platformy a pravdepodobne sa jej dočkáme až o pár rokov.

Príbeh novely je temnejší a dospelejší než ostatné komiksové či herné príbehy o korytnačkách. Ten sa odohráva v budúcnosti, kedy nažive zostala už iba jedna z korytnačiek. Tá za pomoci zbraní svojich padlých bratov bojuje, aby pomstila ich smrť. Herná adaptácia by mala byť akčná role-playing hra podobná novým hrám zo série God of War a zameriavať sa bude primárne na jednu postavu.

Doug Rosen ďalej povedal, že Paramount vidí príležitosti vytvoriť niekoľko hier zo sveta TMNT, ktoré by boli pre mladšie, ale aj staršie publikum. Zdá sa, že ninja korytnačky sa dostávajú opäť do pozornosti, nakoľko len minulý rok vyšla hra Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge a v tomto roku sa máme dočkať animovaného filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk