Valve: Prestaňte čakať na kľúče pre Counter-Strike 2 v Global Offensive

Valve: Prestaňte čakať na kľúče pre Counter-Strike 2 v Global Offensive

 

Nedočkáte sa totiž.

Odkedy Valve oficiálne ohlásilo Counter-Strike 2 a „beta“ test pred plným vydaním v lete 2023, tak internetom sa šíria „zaručené“ spôsoby, ako sa dostať k pozvánke do testovania hry. A jedným z nich je aj trávenie čo najdlhšieho času v oficiálnom matchmakingu v CS:GO.

Vzhľadom na veľké množstvo AFK hráčov počas hrania v tomto období muselo zasiahnuť aj Valve a to oficiálnym vyhlásením, že vám naháňanie počtu nahraných hodín jednoducho nepomôže. Vývojári totiž prezradili, že do úvahy pri výbere hráčov do Limited Test bol braný iba odohraný čas pred tým, ako Valve ohlásilo Counter-Strike 2 a do úvahy prichádzajú aj ďalšie podmienky.

„Hráči sú vyberaní na základe viacerých faktorov, ktoré vývojový tím Counter-Strike 2 považuje za dôležité, vrátane (ale nielen) nedávneho hrania na oficiálnych serveroch spoločnosti Valve, faktora dôveryhodnosti a postavenia účtu Steam.“

Viacerí na túto správu zareagovali nahnevane. Mnohí poukázali na tisícky hodín strávených v hre a tisícky dolárov minutých za skiny a napriek tomu sa žiadnej pozvánky nedočkali. Valve však zareagovalo, že postupne bude čoraz viac otvárať brány testovania. V súčasnosti sa však chce štúdio sústrediť, aby fungovali všetky podstatné základné prvky hry predtým, ako do hry pustia ďalšie tisíce hráčov.

Každopádne, to že budete sedieť AFK pri hraní CS:GO a „naháňať hodiny,“ vám určite nepomôže.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk