GSC potvrdilo úniky S.T.A.L.K.E.R. 2. Hráčom odporúčajú nehľadať informácie

GSC potvrdilo úniky S.T.A.L.K.E.R. 2. Hráčom odporúčajú nehľadať informácie

 

Nič iné sa robiť nedá.

Ukrajinské štúdio GSC Game World potvrdilo, že ruskí hackeri sa zmocnili prístupu do testovacích buildov hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl a začali vypúšťať na internet ukradnuté materiály z hry. Hráčom odporúčajú, aby informácie o týchto leakoch nevyhľadávali.

„Náš tím identifikoval zraniteľnosť zneužívanú skupinou ruských hackerov, ktorí na spoločnosť útočia už takmer rok a pol," uviedlo ukrajinské štúdio na Twitteri. "Nanešťastie sa im podarilo získať prístup a kompromitovať niektoré naše uniknuté informácie určené na interné testovanie rôznych aspektov hry.

"Pokiaľ ide o túto chvíľu, láskavo žiadame Stalkerov a tých, ktorí sa chcú v budúcnosti pripojiť k Zóne, aby si nepozerali ani nezdieľali žiadne uniknuté materiály z hry. Hoci tieto materiály slúžia len na testovacie účely a nie sú pripravené na vydanie, tieto úniky vám môžu pokaziť zážitok z vlastného skúmania Zóny."

Aj keď štúdio nepotvrdilo, že ide o rovnakú skupinu, ktorá sa štúdiu nedávno vyhrážala, tak je dosť pravdepodobné, že to tak je. Táto skupina hackerov žiadala od štúdia zmenu rozhodnutia o zablokovaní distribúcie hry do Ruska a Bieloruska, ktoré štúdio vykonalo z pochopiteľných dôvodov. Štúdio taktiež odmietlo hru lokalizovať do tamojších jazykov.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl príde v priebehu tohto roka na PC a Xbox Series X/S a do predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk