Rockstar sa vymaní zo stredoveku a poskytne hráčom GTA štandardnú funkciu

Rockstar sa vymaní zo stredoveku a poskytne hráčom GTA štandardnú funkciu

 

Prichádza nový update.

Ak nebodaj patríte k stále aktívnej hráčskej základni hry GTA Online (alebo GTA V), tak pre vás máme skvelú správu. Rockstar sa rozhodol, že je načase ponúknuť hráčom funkciu, ktorá je v iných hrách štandardom už roky a funkciu, ktorú toto štúdio tradične ignorovalo.

Ako totiž dobre viete, tak ak chcete v GTA V (alebo Red Dead) šprintovať, tak od vás hra vyžaduje konštantné stláčanie tlačidla na šprint, čo nepomáha asi nikomu a už vôbec nie vášmu prstu, ktorý je zodpovedný na neustále stláčanie tlačidla na šprint. V novom update si však Rockstar pripravil „inovatívnu“ novinku. Na šprintovanie vám už po novom bude stačiť stlačiť a držať tlačidlo na šprint. Naozajstná revolúcia.

Táto možnosť pribudne do hry 13. júna ako súčasť updatu GTA Online: San Anderas Mercenaries. Rockstar však v blogu neuviedol, či sa táto zmena bude týkať aj kampane GTA V, alebo len online módu

San Andreas Mercenaries prinesie už tradične kvantum nového obsahu, misií a predmetov na ktoré môžete následne míňať zarobené peniaze.

Teraz už len dúfať, že táto možnosť bude v GTA VI hneď pri vydaní.

Zdroj: Rockstar Games

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk