Blizzard už pre Diablo IV pripravuje dvojicu expanzií

Blizzard už pre Diablo IV pripravuje dvojicu expanzií

 

Obsahu bude dostatok.

Šéf Diablo značky Rod Fergusson sa zúčastnil Kinda Funny podcastu, kde reflektoval vysoké hodnotenia, ktoré hra utŕžila a taktiež naznačil ďalšie plány ohľadom štvrtého Diabla. Tie totiž nebudú pozostávať iba z nových sezón, ale aj platených expanzií.

A Blizzard už v súčasnosti pripravuje rovno dve expanzie, no zatiaľ nevieme, kedy sa dostanú k hráčom: „Takže musíte vytvoriť svoj tím a štruktúru tak, aby ste to mohli robiť udržateľne, pretože určitým spôsobom vždy prepravujete," povedal Fergusson. "Ako tu sedím, chystáme sa spustiť hlavnú hru, dokončujeme prvú sezónu, pracujeme na druhej sezóne, pracujeme na prvom rozšírení, rozbiehame druhé rozšírenie... pracujeme na tom teraz [smiech] a hru sme ešte ani nespustili.“

Fergusson prezradil, že Blizzard sa chce poučiť z hry Diablo III, kde podľa jeho slov nestíhali dodávať hráčom nový obsah v dostatočnom tempe: „Live service umožňuje v porovnaní s hrou Diablo 3 viac obsahu v sezónach," povedal Fergusson, "hlbší, bohatší a na kvantitu väčší obsah."

Diablo IV už hrajú majitelia drahších edícií hry, no ostatní sa môžu pripojiť už zajtra, 6. júna.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk