Šéf Fortnite odchádza z Epic Games

Šéf Fortnite odchádza z Epic Games

 

Väčší úspech sa už asi riadiť nedá.

Chief Creative Officer a de facto šéf značky Fortnite Donald Mustard potvrdil na sociálnej sieti X, že na konci mesiaca končí svoje pôsobenie nie len pri značke Fortnite ale aj v štúdiu Epic Games.

„Je mi cťou, že som mohol byť súčasťou tímu, ktorý sa každý deň snaží priniesť komunite Fortnite 'radosť a potešenie'," napísal. "Radi sledujeme, ako prežívate každý moment - ako prvýkrát vyskočíte z bojového autobusu, ako raketa rozlúskne oblohu, ako tancujete s priateľmi po Victory Royale, ako vás vcucne čierna diera alebo ako vás vyplaví more, keď sa ostrov prevráti - a tak ďalej a ďalej. Nemôžem sa dočkať, až sa teraz budem podieľať na budúcnosti Fortnite ako hráč spolu s vami všetkými!“

Mustard založil v roku 2005 štúdio Chair Entertainment a toto štúdio bolo následne zodpovedné za Shadow Complex a mobilnú trilógiu Infinity Blade. Obe tieto projekty vznikali v spolupráci s Epic Games a tá nakoniec štúdio Chair Entertainment pohltila. Mustard sa následne šplhal po korporátnom rebríku, až sa dostal na tú najvyššiu kreatívnu pozíciu v spoločnosti a dnes je teda tvárou masívneho úspechu, ktorým je hra Fortnite.

Kto ho nahradí, zatiaľ nie je známe.

Zdroj: X

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk