Vývojár Cyberpunk 2077 varuje PC hráčov, aby si otestovali svoje zostavy

Vývojár Cyberpunk 2077 varuje PC hráčov, aby si otestovali svoje zostavy

 

Prichádza poriadna nálož?

Očakávaná expanzia Cyberpunk 2077 s názvom Phantom Liberty pricestuje k hráčom už 26. septembra a v najbližších týždňoch by sme sa mali dočkať aj 2.0 Updatu, ktorý prekope rôzne mechaniky hry smerom k lepšiemu (dúfame).

Teraz však zaujal vývojár štúdia CD Projekt RED Filip Pierściński, ktorý na sociálnej sieti X varoval PC hráčov, aby si poriadne prekutrali svoje počítače a zistili, či po stránke teplôt nemôžu nastať pri hraní nejaké problémy. Zdá sa teda, že nový Cyberpunk 2077 dá PC zostavám poriadne zabrať. Pierściński odporúča otestovať počítače programom Cinabench, aby ste zistili, či sú teploty pod záťažou v prípustnej hodnote.

„Pred vydaním hier Cyberpunk 2077 2.0 a Phantom Liberty si prosím skontrolujte stav chladiacich systémov v PC," napísal Pierściński na X. „Všetci používame to, čo máte, takže sa očakáva zaťaženie CPU na 90 % na 8 jadrách. Aby ste si ušetrili čas, spustite prosím Cinebench alebo podobný nástroj a skontrolujte stabilitu svojich systémov.“

Nepochybujeme o tom, že redakcia Digital Foundry podrobí tento nový update hry skúmaniu, takže uvidíme, čo sa oproti súčasnej verzii hry zmenilo.

Zdroj: X

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk