Ubisoft oficiálne potvrdil vývoj The Division 3

Ubisoft oficiálne potvrdil vývoj The Division 3

 

Hra však tak skoro nepríde.

Celkom netradičným spôsobom oznámilo vydavateľstvo Ubisoft vývoj novej The Division hry. Bolo to prostredníctvom tlačovej správy v ktorej sme sa dozvedeli, že Julian Gerighty sa stal novým výkonným producentom série a bude mať na starosti zostavenie tímu na vývoj The Division 3. Gerighty je v súčasnosti kreatívnym šéfom Star Wars: Outlaws.

„Ako výkonný producent bude Julian Gerighty dohliadať na všetky hry a produkty The Division vrátane Tom Clancy's The Division 3 pod vedením spoločnosti Massive Entertainment, ktorá aktívne buduje tím pre túto hru," uvádza sa vo vyhlásení Ubisoftu. „Vo svojej novej funkcii bude Julian riadiť mnohé vzájomne závislé produkčné prvky značky The Division jednotným smerom. To zahŕňa dohľad nad vývojom, prevádzkou a kreatívnou víziou spolu s vývojárskymi tímami po celom svete, ktoré v súčasnosti vyvíjajú mobilnú hru Tom Clancy's The Division Resurgence, Tom Clancy's The Division Heartland a Tom Clancy's The Division 2."

Ubisoft dodal, že Gerighty bude aj naďalej pokračovať pri vývoji Star Wars Outlaws: „Julian je naďalej plne odhodlaný zabezpečiť, aby hra Star Wars Outlaws bola úspešná pre vývojársky tím aj pre fanúšikov," uvádza Ubisoft. "Na projekte bude pracovať až do jeho uvedenia na trh, aby zabezpečil, že hra splní zamýšľanú tvorivú víziu a poskytne hráčom skvelý zážitok.“

Z Ubisoft Massive sa tak pomaly ale isto stáva najdôležitejšie štúdio Ubisoftu. Okrem spomínanej hry Star Wars: Outlaws, ktorá má prísť na budúci rok totiž štúdio dokončuje hru Avatar: Frontiers of Pandora a teraz sa k tomu pridáva aj The Division 3.

Vzhľadom na to, že Ubisoft ešte iba buduje tím na vývoj tejto hry je však jasné, že sa jej najbližších niekoľko rokov nedočkáme.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk