Valve oficiálne vydalo Counter-Strike 2!

Valve oficiálne vydalo Counter-Strike 2!

 

Upgrade zdarma.

Podľa očakávania Valve tento týždeň sprístupnilo pre všetkých hráčov „pokračovanie“ jednej z najpopulárnejších FPS hier na svete s názvom Counter-Strike 2. Táto hra je podľa Valve „najväčší technický skok v histórii hry Counter-Strike,“ no pre hráčov ide o celkom príjemný skok, nakoľko Valve im umožnilo preniesť si svoje inventáre do dvojky.

Hra ponúka vizuálne prepracované mapy, ktoré využívajú pokroky Source 2 enginu a taktiež kompletne prepracovali tick rate systém, kde pohyby, streľba a hádzanie predmetov už nie sú závislé od tick ratu: „Sub tick rate aktualizácie sú základom hry Counter-Strike 2," uvádza sa v správe Valve. "Predtým server vyhodnocoval svet len v diskrétnych časových intervaloch (tzv. tikoch). Vďaka architektúre aktualizácie sub-tick v hre Counter-Strike 2 servery poznajú presný okamih začiatku pohybu, výstrelu alebo hodu 'nade'. Výsledkom je, že bez ohľadu na frekvenciu tikov bude váš pohyb a streľba reagovať rovnako rýchlo a vaše granáty dopadnú vždy rovnako.

Ďalšou veľkou zmenou sú masívne zlepšenia časticových efektov, ktoré po novom reagujú na svetlo, streľbu a explózie.

Hra prakticky okamžite vystrelila v počte aktívnych hráčov a dá sa predpokladať, že rekord vo výške 1,81 milióna súčasne hrajúcich hráčov najbližších dní padne.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk