Facebook hra dňa: NightClub City

 

Konečne nastal deň, keď môžeme odštartovať vlastný seriál článkov, a to konkrétne o hrách na rýchlo rozvíjajúcej sa sociálnej sieti Facebook. Človek by ani neveril, koľko zábavných času zabíjajúcich a chytľavých hier tam nájdete. Tak prečo si nepredstaviť hneď historický prvú Facebook hru dňa, ktorou bude NightClub City od BooYah.

Aj tí, ktorí v živote neštudovali angličtinu budú z názvu vedieť o čo ide. Pre tých, ktorým sa naozaj dnes nechce rozmýšľať: Night=Noc, Club=Klub, City=Mesto teda preklad do nášho: Mesto nočných klubov. Na začiatku si vyberiete samozrejme DJ-a, ktorý bude mixovať vo vašom podniku hudbu a môžete zmeniť aj jeho výzor. Začínate samozrejme úplne od nuly teda len mixovací pult, jeden bar, barman a DJ. Máte malý klub tak čo s tým?

Na to je jediná rada: Hrať, hrať, hrať... Nemusíte pri tom samozrejme sedieť celé dni a noci to by nebolo veľmi zdravé, ale takú hodinku-dve a budete priemerný (pretože vždy sa nájde niekto, kto to bude hrať dlhšie ako vy).

Grafiku hry hodnotím veľmi pozitívne. Nikdy by som nepovedal, že 2D Flash hra dokonca na Facebooku môže byť taká chytľavá a zábavná. Predsa len alkohol a sexi tanečnice zohrávajú svoje. Máte široké možnosti upgradu Vášho klubu od disco podlahy cez mixážne pulty a bary až po Live tanečnice a skupiny vo vašom bare (za ktoré si ale poriadne priplatíte – tak napríklad ceny tanečníc začínajú asi na 5,000,000 dolárov).

Spracovanie a dej je tiež skvelý! Možno si niekedy poviete: „Ešte jeden level a končím“, ale to sa proste nedá. Stále sa vám totiž odomknú nové a nové možnosti a Vy budete chcieť byť stále lepší a lepší. Okrem peňazí sú tam dôležité aj LUXURY teda Luxus klubuPOPULARITY teda populárnosť.

Luxus získavate kupovaním nových stále drahších vecí a popularitu za to, že hráte dobrú hudbu, barmani rýchlo nalievajú drinky, a že pozývate do svojho klubu hviezdy. Áno, čítate dobre, aj to je možné. Aj keď možno nepoznáte Justina Limbershakea domyslíte si kto to má byť. Samozrejmosťou je bezpečnosť. Musíte (nikto vám síce nekáže) si najať vyhadzovača, ktorému môžete prikázať niekoho vyhodiť (to je veru sranda).

Záver k tejto hre je:

Nápad: 10/10

Grafika: 9/10 (stále to nie je 3D)

Spracovanie a dej: 10/10

Ak sa teda počas dňa alebo noci nudíte, skúste si zapnúť túto hru a uvidíme kam sa dopracujete. Veľa vecí tu totiž nebolo možné spomenúť, tak hor sa do toho, objavujte ich a píšte komentáre.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk