Shadow of the Tomb Raider dostáva NUDE mod a prináša viac ako 25 sexi outfitov!

Shadow of the Tomb Raider dostáva NUDE mod a prináša viac ako 25 sexi outfitov!

 

Shadow of the Tomb Raider vyšiel v septembri minulého roka a stále mu chýbal legendárny Nude mod, ktorý by hre dodal ten pravý rozmer. Tento nedostatok bol práve odstránený.

O nápravu sa postaral moder menom JOSTAR MOD, a okrem spomínaného Nude modu nám prináša aj extra balík, ktorý hráčom ponúkne viac ako 25 sexi oblečení pre hlavnú hrdinku. Takže teraz je ten správny čas zopakovať si Larine dobrodružstvo a opäť navštíviť džungľu v Peru. 

Shadow of the Tomb Raider Nude mod (Booty Edition) bol testovaný s verziu 1.0.237.6 a fungoval správne aj s možnosťou nastavenia kvality textúr. Aby ste si mohli mód nainštalovať je potrebné ho vyhľadať po zaregistrovaní a prihlásení na stránkach NexusMods, keďže obsah pre dospelých je prístupný až po prihlásení a povolení Adult obsahu. Nezabudnite, že je potrebné nainštalovať si aj Kaldaien’s Special K mod.

Ak sa vám už podarí stiahnuť potrebný súbor (SK_FFXV.7z), tak jeho obsah po rozbalení prekopírujte do adresára “\SteamLibrary\steamapps\common\Shadow of the Tomb Raider\SK_Res\inject\textures”, vypnite DX12 a spustite hru. Následne choďte k táboráku a vyberte si svoj vysnívaný outfit (prípadne žiadny).

Prajeme príjemnú zábavu ;)

Zdroj: dsogaming.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk