Takto mohol vyzerať exkluzívny titul Silent Hill pre Playstation 3, ktorý nikdy nevyšiel

Bohužiaľ, z času na čas sa stáva, že príbeh niektorých projektov skončí veľmi smutne, ako to napríklad bolo v prípade tohto titulu. PlayStation 3 mohol mať svoj exkluzívny Silent Hill titul, no nakoniec sa od neho upustilo.

Je to potvrdené: Fallout 4 si na Xbox 360 a PS3 nezahráte

Minulý týždeň sme sa po štyroch rokoch od vydania posledného dielu v podaní New Vegas dočkali oznámenia nového Fallout 4. Už pri prvom traileri bolo jasné, že old-gen konzoly chýbajú, no až teraz to bolo oficiálne potvrdené Mattom Grandstaffom, jedným z vývojárov.

GTA V naďalej valcuje predaje. Dočkáme sa DLC?

Od vydania GTA V na staré konzoly už uplynul nejaký ten piatok. Len tri dni po vydaní v roku 2013 zarobila svojmu tvorcovi, firme Rockstar, astronomickú miliardu dolárov. A hoci každému bolo jasné, že s príchodom hry na nové konzoly a PC sa tieto čísla ešte zvýšia, jej súčasné predaje sú dychberúce.

Alfa Dragons Dogma už tento mesiac a predstavenie dvoch nových povolaní

Veľmi úspešné, aj keď komunitou nedocenené RPG Dragons Dogma sa dočká svojej multiplayerovej verzie ešte tohto roku a množstvo RPG fanúšikov je zvedavých, čo sa z toho vykľuje. Hra sa nachádza momentálne vo fáze alfa testovania a prvýkrát sa ho budú už tento apríl môcť zúčastniť aj hráči.

Dark Souls II dostane masívny patch predznamenajúci príchod edície Scholar of the First Sin

From Software dnes ohlásil patch týkajúci sa všetkých súčasných verzií Dark Souls II (PC, PS3 a X360). Ten upgradne hru na verziu 1.10 a kalibrácie na 1.13. Úpravy predznamenávajú príchod "next-gen" verzie hry s názvom Dark Souls II: Scholar of the First Sin pre PlayStation 4 a Xbox One, ktoré budú okrem týchto náležitostí obsahovať hlavne aj vylepšenú grafickú stránku, zvuk a celkový výkon.

Game Awards 2014: Nový King's Quest pôsobí neuveriteľne sviežo a dojíma k slzám

Zabudnite na dnes už trochu zatuchnuto pôsobiace korene klasických point-and-clickových hier, nový King's Quest vracia lesk a slávu nádherných adventúr s košatým výpravným štýlom ako od Disneyho. Pri ohlásení nového prírastku, do tejto takmer zabudnutej série, vyskočili hráči doslova až po plafón, no nadšenie netrvalo dlho, pretože autori hneď upozornili, že nemáme čakať klasickú hratelnosť. Obavy boli samozrejme na mieste, no už ich môžete pustiť z hlavy. Na Game Awards 2014 bol predstavený prvý trailer a hra vyzerá neskutočne parádne.

Assassin's Creed: Rogue - Recenzia

Je nad slnko jasné, že AC: Unity bol hlavným tohtoročným ťahúňom Assassins Creed série. No aj majitelia old-gen konzol či tí, ktorým nestačil Unity, sa dočkali svojej porcie Assassínov v znamení Assassins Creed Rogue, ktorému sa nedostalo v tieni Unity veľkej pozornosti. Otázkou ostáva, či si ju zaslúži.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk