Ubisoft nemá pochybnosti: Štart The Crew bude bezchybný!

perexHlavný vývojár The Crew, novej racingovgej hry s otvoreným svetom od Ubisoftu, vyjadril svoje presvedčenie o hladkom štarte online služieb v deň vydania. Po rôznych tohtoročných problémoch s titulmi ako Halo: The Master Chief Collection, Driveclub, Call of Duty: Advanced Warfare a v najznámejšom prípade Assassin´s Creed Unity, je to skutočne odvážne vyjadrenie.

Serkan Hasan povedal, že niekoľko beta testov pomohlo umožniť hladký priebeh štartu projektu. „Pre The Crew sme využili benefity. ktoré prináša beta testovanie. To bolo špeciálne určené na stress-test našich serverov, aby sme sa mohli priblížiť situáciám z reálneho sveta, kde hrajú súčasne tisícky hráčov", povedal pre The Metropolist. „Štart hocakej online hry môže so sebou priniesť rôzne problémy, no dúfame, že hráči budú povzbudení našim otvoreným prístupom. Ak máte akékoľvek pochybnosti, dúfame, že beta program ich vyvrátil a potvrdil stabilitu hry."

The Crew vychádza už 5. decembra a hra bude dostupná pre Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 a PC. Na PlayStation 3 alebo Wii U sa jej, bohužiaľ, nedočkáme.

Zdroj:  Gamespot, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk