Limitovaná edícia PS4 si uctieva 20 rokov Playstation

PS4 Anniversary EditionStálica na poli konzolového hardvéru, ktorú všetci poznajú pod menom PlayStation, sa dožila úctyhodného míľnika, ktorým je 20 rokov od jej vydania. Ťažko uveriť, že od vydania prvej PlayStation, na ktorej sme hrávali pecky ako Crash Bandicoot, Metal Gear Solid alebo Final Fantasy VII, ubehlo už toľko času. Spoločnosť Sony sa preto rozhodla uctiť si tento úspech, a tak ponúkne limitovanú verziu najnovšej konzoly PlayStation 4.

Výročná edícia konzoly ulahodí oku farebnou schémou čerpajúcou inšpiráciu z pôvodnej PlayStation 1 a ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, naozaj jej to pristane. Pozornejší si určite všimnú viacero nenápadných odvolávok na, teraz už staručkú, pôvodnú konzolu od Sony.

Zlou správou je, že je táto edícia limitovaná na 12.300 kusov, čo je v porovnaní s viac ako 6 miliónmi doteraz predaných PS4 konzol naozaj malé číslo. O to jedinečnejšie sa budú cítiť tí, ktorím sa ju podarí ukoristiť. Jej cena je stanovená na 499 eur. Pre všetkých našich čitateľov máme našťastie aj dobrú správu, ktorou je oznámenie, že v najbližšom vydaní nášho magazínu Generation, ktorého sa dočkate už tento víkend, sa bude presne o túto konzolu z limitovanej edície súťažiť. Čítate dobre, jedna konzola PlayStation 4 v limitovanej edícii bude môcť už čoskoro patriť vám. Takže si večer, v nedeľu 7. 12. 2014, určite nezabudnite stiahnuť najnovší Generation magazín s číslom 36 a hľadajte podrobnosti o tejto súťaži.

Zdroj:  kotaku.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk