Remastrovaný God Of War III dostane úplne nové hodnotenie na PS4

Remastrovaný God Of War III dostane úplne nové hodnotenie na PS4

God Of War III, klasická akčná singleplayerovka od Sony Computer Entertainment, sa blíži k vydaniu PS4 verzie. Môžeme povedať, že ide len o remaster hry pre túto konzolu, no vcelku nezvyčajný remaster, keďže bežne sme u remastrov zvyknutí na tie isté upozornenia, hodnotenia a podobne. God Of War III na PS4 totiž dostal úplne nové hodnotenia a obmedzenia pre hráčov. Ak dúfate, že zmizlo "M" pre dospelých, dúfate márne.

Deskriptory obsahu: Krv a Gore, intenzívne násilie, vulgárne slová, sexuálny obsah.

Celkové hodnotenie: Akčná adventúra, v ktorej sa hráč dostane do roly poloboha "Kratosa" snažiaci sa pomstiť bohom Olympu. Pri hraní môžeme naraziť na prehnané javy násilia a časté frenetické zabíjanie. Kratos využíva dvojité meče na reťaziach, aby súperil s vojakmi, démonickými psami, kentaurami, kyklopmi a inými monštrami. Samotný boj je až prehnane krvavý, obsahujúci veľké výstreky krvi na obklopujúce steny, podlahu a telo samotného Kratosa. Najintenzívnejšie násilie môžeme pozorovať pri samotnej bitke s bohmi. Jeden z bohov je hodený do skál a kameňov, ďalšiemu sú zatlačené oči prstami, zoťatá hlava alebo odseknuté nohy a následne je zabitý. Niektoré sekvencie obsahujú aj sexuálne minihry s bohyňami a taktiež pozorujeme mnohokrát použité slovo f**k.

Našťastie, rozdiely medzi dvoma hodnoteniami pôvodného God Of War III a tohoto remastrovaného nepoukazujú na zmenu obsahu hry, no je pozoruhodné formulovanie tohoto hodnotenia. Kratos sa na PS4 chystá prijsť nahnevaný, násilný a pomstychtivý ako vždy.

Zdroj:  dualshockers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk