Bug v Bloodborne: Súboje s bossmi mení na prechádzku ružovou záhradou

Bug v Bloodborne: Súboje s bossmi mení na prechádzku ružovou záhradou

Bloodborne navrátil Souls série opäť do stavu, kde sa súboje s bossmi stávajú jedinečnými zážitkami a každý má svoje unikátne útoky, prostredie, a tvorí tak vždy novú výzvu. To robí veľa hráčom pro boji s nimi problémy, a tak sa uchyľujú k všetkým možným prostriedkom, ako si tieto súboje zjednodušiť. Najnovším spôsobom sa tak stalo spraviť z najdesiveších bossov senilných dedkov.

Používateľovi Redditu s prezývkou Meatballz sa podarilo objaviť bug, ktorý robí z najviac maniackých bossov, striedajúcich jedno kúzlo a útok za druhým, senilných primitívov, ktorí používajú dookola jeden a ten istý najzákladnejší utok.

Dôvodom k tomu je jednoduché pretečenie pamäte hry a konzoly. Všetko čo musíte urobiť, je nechať hru bežať viac ako 12 hodín v kuse, dokonca ju môžete len pozastaviť v novom Suspend móde a ísť spať.

Tým, že hra neustále beží, sa dostane do stavu pretečenia a zahltenia pamäte, keď už bossovia nie sú schopní používať žiaden útok z ich zložitejšieho arzenálu, a preto neustále používajú iba základný.

Ak teda máte problémy s niektorým z bossov, tu je vaše riešenie. Či je to férový súboj, necháme na vašom uvážení. Príklad originálneho súboju a súboju s bugom si môžete pozrieť na dvojici videí nižšie.

Originálny súboj:

Súboj s bugom:

Zdroj:  gameranx.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk