Bloodbornu sa neuveriteľne darí! Prekročená magická hranica predaných kusov!

Bloodbornu sa neuveriteľne darí! Prekročená magická hranica predaných kusov!

Očakávania ako vývojárov, tak aj komunity sa naplnili a Bloodborne sa aktuálne stáva hrou, ktorá prezentuje Playstation 4 platformu na celom svete. Od vydania novej konzoly je tak toto prvá exkluzivita, ktorú hráči označujú ako hru, pre ktorú sa PS4 oplatí kúpiť. Sony snáď ani nemôže byť viac spokojné.

Spoločnosť Sony Computer Entertainment oznámila, že hra Bloodborne, exkluzívne dostupná na PlayStation 4, dosiahla celosvetovo 5. apríla 2015 predajnosť viac než 1 milión kusov.

Táto fanúšikmi zbožňovaná hra vtiahne hráčov do deja plného strašidelných miest obývaných hrôzostrašnými netvormi a predstaví im svet nových možností, ktoré zapôsobia na milovníkov hier pre viacerých hráčov.
 
Bloodborne,hra, ktorá si vyslúžila uznanie za výnimočné umelecké spracovanie a nekonečne pohlcujúci dej, žne aj naďalejobrovský úspech medzi hráčmi na celom svete a prispieva k rozvoju platformy PS4.
 
"Bloodborne pre nás predstavoval novú výzvu a naším cieľom bolo vytvoriť hru, ktorá by naplno využila výkonnosť PS4," povedal Shuhei Yoshida, prezident spoločnosti Sony Computer Entertainment Worldwide Studios.
 
K celosvetovému úspechu Bloodborne spoločnosti Sony dokonca zagratuloval aj samotný Microsoft.
 
 
 
Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk