Vývojári predstavujú multiplayer v Project Cars

Vývojári predstavujú multiplayer v Project Cars

Vývojári Project Cars, Slightly Mad Studios, nám dnes predstavili multiplayerovú časť tejto hry. Zatiaľ čo odporúčané špecifikácie boli odhalené minulý týždeň, samotný titul vychádza už o dva týždne. Hra bude podporovať rozlíšenie až do 12K na PC a vývojári taktiež sľubujú, že bude skvelo vyzerať aj na konzolách. Ako pri Need For Speed: Rivals, aj tu sa dočkáme menšieho rozdielu medzi PlayStation 4 a Xbox One, keďže prvá spomínaná platforma bude podporovať rozlíšenie až 1080p, zatiaľ čo Xbox One sa zmohol len na 900p. Aj keď to markantný rozdiel nie je, medzi fanúšikmi to už stihlo vyvolať zaujímavé diskusie.

Pretekársky titul bude na oboch konzolách ale ponúkať rôzne nastavenia, ako napríklad Field of View, authenticity alebo visual fx. Ak máte správny hardvér, hra sa vám skutočne odvďačí, a to podporou až 12K, teda trikrát 4K monitorov, a to všetko pri nelimitovanom FPS.

Ak ste náhodou prepásli nádielku screenshotov z finálnej verzie hry, pozrieť si ich môžete na tomto linku. Titulu Project CARS sa dočkáme už 8. mája na Xbox One, PC, PlayStation 4 a Wii U.

Zdroj:  vg247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk