Koniec fám a klebiet: Uncharted kolekcia pre PS4 potvrdená

Koniec fám a klebiet: Uncharted kolekcia pre PS4 potvrdená

 

A je to tu, o štvrtom dieli série Uncharted sme vás informovali ešte včera a spomínali sme aj internetové klebety o možnom príchode remasterovanej verzie prvých troch dielov pre konzolu PS4. Štúdio NaughtyDog sa konečne k týmto fámam oficiálne vyjadrilo a ich odpoveď určite poteší nejedno nezmapované srdce.

V poslednom čase sa zdá, akoby sa roztrhlo vrece so správami a klebetami o tejto sérii, ale to je tesne pred nadchádzajúcou konferenciou E3 úplne normálny jav pri väčšine obľúbených herných titulov. Ešte včera sme vás informovali v článku o oficiálnom odhalení cover dizajnu pripravovaného dielu Uncharted 4: A Thief's End, o fámach, pojednávajúcich o prerobení prvých troch dielov do novšej grafiky a ich následnom vydaní na konzolu PlayStation 4.

Počas dnešného dňa sa objavili nové informácie, keď mobilnej verzii PS Store pre Severnú Ameriku unikol banner s obrázkom naznačujúcim existenciu kolekcie hier s menom Uncharted The Nathan Drake Collection, o ktorých si môžete prečítať v tomto článku.

Uncharted Banner Sony Store

Teraz už ale táto kolekcia nie je iba zbožným prianím mnohých majiteľov najnovšej konzoly od spoločnosti Sony, ale vďaka oficiálnemu vyjadreniu štúdia Naughty Dog je skutočnosťou, o ktorej vieme aj bližšie informácie, dátum vydania a viacero bonusov, ktoré jej záujemcovia obdržia.

Štúdio Naughty Dog po viacerých únikoch konečne potvrdilo, že kolekcia prvých troch dielov je práve vo vývoji a na starosti ju má štúdio Bluepoint Games. Všetky diely sú prerábané s lepšími svetelnými efektmi, textúrami vo vysokom rozlíšení a novými hernými modelmi. Takisto bude do všetkých hier pridaný foto mód a nové trofeje. Takisto bolo oznámené, že o ďalšie vylepšeniach a zmenách budú štúdiá informovať svojich fanúšikov v nadchádzajúcich mesiacoch.

Čo môže navyše potešiť fanúšikov tejto série sú správy, že tí, ktorí si túto remastered kolekciu predobjednajú, obdržia Nathan Drake Pack DLC, obsahujúce rozličné Nathanove odevy, zbrane AK-47 a 92FS v zlatom prevedení, a navyše aj prístup do multiplayer bety titulu Uncharted 4: A Thief's End.

Uncharted: The Nathan Drake Collection by mala byť vydaná na PS4 už 9. októbra 2015.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk