PS Plus verzia Driveclub vychádza dnes: Je tu však jedno ale...

PS Plus verzia Driveclub vychádza dnes: Je tu však jedno ale...

 

Spoločnosť Sony oficiálne potvrdila, že hra Driveclub bude voľne sťahovatelná od dnešného dňa, čiže štvrtka, 25. júna. V čom je háčik?

Z nepochopiteľných dôvodov však zatiaľ pôjde iba o offline verziu. Autori síce sľubujú, že online možnosti budú tiež čoskoro pridané, ale po fiasku, aké hra zažila pri vydaní a po zvážení faktu, že hra mala byt na PS Plus už prakticky trištvrte roka, reagujú hráči na tieto sľuby s rezervou. Navyše sa natíska otázka, prečo teda nevydali nekompletnú hru bez multiplayeru už v októbri minulého roka? Shuhei Yoshida na svojom blogu tvrdí, že sa len snažia byť tentokrát pri vydaní opatrní, aby hráči nemali nijaké problémy.

Mimochodom, hra sa objavila na severamerickom PS plus už včera, ale veľmi rýchlo bola bez slova stiahnutá. Pravdepodobne ide teda aj o nezvládnutú PR prezentáciu. K situácii sa vyjadrili následne aj vývojári z Developer Evolution Studios, ktorí za Sony vysvetlili, že servery ešte neboli pripravené. Verzia zadarmo bude mať rovnaké online možnosti ako plná hra, akurát s menším počtom vozidiel a dráh.

Zdroj: metro.co.uk, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk