Firmware update 3.0 pre PS4 sa bude niesť v znamení sociálnych služieb

Firmware update 3.0 pre PS4 sa bude niesť v znamení sociálnych služieb

 

Pripravovaný firmware update 3.0 pre PS4 si pre majiteľov konzol chystá mnoho nového. Zameraný bude hlavne na socializáciu hráčov, nové spôsoby ich spájania a interakcie a mnohého iného.

Najväčšou novou funkciou, ktorú update prinesie, bude Komunity. Rovnako, ako fungujú komunity napríklad na Facebooku, budete sa môcť k nim pridať, prispievať v nich a socializovať sa s ostatnými hráčmi v danej komunite. Každá bude obsahovať svoju vlastnú stenu, na ktorú budú jej členovia prispievať.

Aj tlačidlo SHARE dostane nové možnosti. Po prvýkrát budete môcť uploadovať krátke 10-sekundové videá priamo na Twitter. Tie sa budú zároveň objavovať aj v záložke Whats New. Druhou funkciou pre SHARE bude využívanie novej Youtube služby Youtube Live, ktorá umožňuje streamovanie obsahu vo vysokej kvalite.

Pre hráčov pribudne aj možnosť vytvárania takzvaných Udalostí, do ktorých po vytvorení môžete pozvať ďalších hráčov a zdieľať ich aj na sociálnych sietiach. Skvelá vec pre dohadovania sa na spoločnom hraní či organizovaní vlastných zápasov, či turnajov.

Po novom budete môcť dokonca konečne svojich priateľov priamo prostredníctvom konzoly požiadať o sledovania ich hrania, buď cez streamovaciu službu alebo Share Play. Zmenou prejdú aj funkcie Live From Playstation a Whats New, ktoré budú teraz fungovať v reálnom čase a oveľa svižnejšie.

Update 3.0 je momentálne vo fáze testovania a viac by sme sa o ňom mali dozvedieť už čoskoro.

 

Zdroj: SONY PS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk