PS4 exkluzivita Bloodborne sa dočká Game of the Year edície

PS4 exkluzivita Bloodborne sa dočká Game of the Year edície

 

Sony oznámilo, že jeho exkluzivita Bloodborne vyjde v edícii GotY. Celé balenie bude dostupné v rovnakom čase ako rozšírenie s názvom The Old Hunters.

Edícia príde na trh už 25. novembra tohto roku a, samozrejme, bude výhradnou exkluzivitou pre konzolu PlayStation 4, ako oznámilo samotná spoločnosť. Balenie bude okrem pôvodnej hry obsahovať aj prichádzajúcu expanziu The Old Hunters. Ako bolo odhalené na tokijskej hernej výstave, expanzia rozpráva príbeh legendárnych lovcov podobne ako pôvodná hra a zasadená je do sveta, ktorý pripomína nočnú moru, v ktorej sú lovci uväznení naveky.

Rozširenie predstaví nové prostredie, oblečenie a zbrane. Ludwig ako výrazná postava príbehu tejto hry bol potvrdený ako jeden z bossov, s ktorým sa stretnete. Sony ďalej prezradilo, že hráči spoznajú nové detaily príbehu a spoznajú druhú stranu príbehu a sveta Bloodborne. The Old Hunter bude dostupné 24. novembra a jeho cena bude $19,99 / €14,99 / £11,99. Cena GotY edície zatiaľ nebola stanovená.

Spoločnosť Sony zároveň potvrdila, že po vydaní The Old Hunters nemá v pláne vydávať ďalšie DLC. Aj napriek plánovaným dvom rozšíreniam sa nakoniec rozhodli iba pre jedno.

 

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk