Hviezdami nových záberov zo Street Fighter 5 sú Ryu a Ken

Hviezdami nových záberov zo Street Fighter 5 sú Ryu a Ken

Na pokračovanie kultovej bojovej série Street Fighter si síce budeme musieť ešte nejaký ten mesiac počkať, no pohľad naň nám ponúkajú screenshoty a videá. V tom najnovšom sa vám predstavia Ryu a Ken v novom šate. 

Capcom dnes vydal nový trailer na pripravovaný titul Street Fighter 5, v ktorom sa pozrieme na tréningový mód, ktorý však už môžete poznať aj z beta testovania. Na rozdiel od predchádzajúcich videí, ktoré vytvorili fanúšikovia, je toto video nahovorené japonskými dabérmi. Do tréningového módu sa tvorcovia rozhodli zakomponovať aj príbehovú zložku a znázorňuje mladého Ryuho, ktorého trénuje Majster Gouken. Mladý Ken sa v tutoriáli taktiež ukáže a títo dvaja bojovníci budú spolu trénovať, aby objavili svoje schopnosti. 

Spoločnosť Capcom taktiež vytvorila tzv. Alpha-era kostýmy pre Ryuho, a Kena pre mód tutoriálu. To, či tieto kostýmy budete môcť používať aj v ostatných módoch, však zostáva otázne. Oficiálne beta testovanie tohto titulu sa skončilo 25. októbra, no napriek tomu Capcom sporadicky dovolí hráčom do neho znovu vstúpiť.

Dátum vydania tejto hry je stanovený na dátum 16. február 2016 pre PC a PS4. Aby sme vás však navnadili ešte viac, pozrite si aj galériu screenshotov. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk