The Escapists The Walking Dead konečne prichádza aj na PS4. Ale za akú cenu?

The Escapists The Walking Dead konečne prichádza aj na PS4. Ale za akú cenu?

 

Vývojár Team 17 prinesie svoju hru, The Escapists The Walking Dead, konečne aj na PlayStation 4. Hra bola pôvodne vydaná na PC a Xbox One 30. septembra, na Sony konzole sa jej hráči dočkajú 16. februára.

Tento titul je inšpirovaný hrou The Escapists, ktorá je postavená na utekaní z väzenia. Hráči tu zažijú pár udalostí z The Walking Dead, no žáner hry nedovoľuje byť veľmi presný predlohe.

Hráči budú mať k dispozícii 250 materiálov a 70 predmetov, ktoré pomôžu Rickovi pri strategickom plánovaní a utekaní pred živými mŕtvimi v lokáciách známych zo seriálu - nemocnica, farma, väznica a mestá Woodbury a Alexandria.

The Escapists The Walking Dead je hra, ktorá zožala zmiešané reakcie od hráčov. Niektorí sa tešia, že aj keď ich pôvodný The Escapists nebavil, téma The Walking Dead je to, čo ich pri hre baví. Iní zas tvrdia, že téma nevyniká dostatočne a hra nemá toho s predlohou veľa spoločného. Navyše nepomáha ani cena, ktorá je podľa mnohých na takúto hru príliš vysoká.

Na PC stojí hra 17,99€, na Xbox One 19,99€. Cenu na PS4 zatiaľ nevieme, ale dá sa predpokladať, že sa priblíži tej na Xbox One.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk