Nočná mora Sony podpory: Zmätený hráč vrátil viac než 30 konzol

Nočná mora Sony podpory: Zmätený hráč vrátil viac než 30 konzol

 

Každá generácia konzol mala vo svojich prvých modeloch takmer vždy nejakú chybu. Či sa išlo o Ring of Death na Xboxe 360 alebo nekonečné odpaľovanie mechaník na prvých PlayStation 3, ľudia v prvom roku menili a vracali konzoly po desiatkach. Aby ale jeden človek vymenil viac než 30 kusov PlayStation 4?

Ak by boli ste pravidelným užívateľom PlayStation fóra, vašej pozornosti by určite neunikol jeden unikátny užívateľ - JediRabbit, ktorý sa v PlayStation komunite vybudoval na "celebritu" vďaka jednému špecifickému dôvodu: neustále prosí o pomoc. Na tom by za normálnych okolností nebolo nič zlé, no podľa komunity je veľmi ťažké až skoro nemožné mu pomôcť, keďže ignoruje skoro všetky rady, a tak ľudia, ktorí vidia jeho témy, sa im rovno vyhýbajú, alebo sa tam len chodia iba zabaviť. (Pozn.: Jedi ma výše 1600 príspevkov)

Názorná ukážka

Podľa jeho príspevkov je jeho nočná mora a najväčší problém s Playstation 4 hlučnosť ventilátorov. Aj keď mu bolo povedané a vysvetlené, že daná hlučnosť je úplne normálna, JediRabbit príspevky iných ignoroval a len v rozmedzi posledných 6 mesiacov vymenil šesť konzol. Medzi iné z jeho obáv, ktoré ho zviditeľnili, bol aj problém s operačnou teplotou konzoly, ktorú "odmeral" priložením ruky na konzolu. Smutné ale je, že aj keď niektoré z jeho iných problémov boli naozaj reálne, nikto už nemal silu ani ochotu s ním komunikovať.

Zdroj: gameranx.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk