Trailer na hru Layers of Fear sľubuje poriadnu dávku hrôzy

Trailer na hru Layers of Fear sľubuje poriadnu dávku hrôzy

 

Ak už máte dosť všetkých AAA titulov a radi by ste sa konečne poriadne pri hre vydesili, máme pre vás jeden skvelý herný tip. Layers of Fear príde na trh už o 5 dní, a ako môžete vidieť v traileri, nebude to žiadna prechádzka ružovým sadom.

Po šiestich mesiacoch sa z hlbín Early Acessu vynára hororovka Layers of Fear. Spolu s PC verziou vychádza zároveň aj verzia pre konzolu PlayStation 4 a štúdio Bloober Team sa rozhodlo vydať trailer, ktorý poskytne zaujímavý pohľad na prostredie, v tomto prípade hrôzostrašnú vilu, ktorú budeme preskúmavať už budúci týždeň.

U príbehových hier je zaujímavým faktom to, že aj keď ste si ju už raz zahrali v štádiu Early Acess, nájdu sa takí, ktorí si ju zahrajú znova, po vydaní plnej verzie. V tomto prípade sa nemusíte báť, nakoľko autori odstránili v Early Acess verzii všetky dôležité body, takže máte dôvod, prečo si túto hru vyskúšať naplno.

V prípade, že vás tento trailer dostatočne zaujal, môžete si zakúpiť Early Acess verziu na Steamu už teraz a to na tomto linku.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk