PlayStation 4 aktualizácia 3.50 už zajtra dostupná testerom

PlayStation 4 aktualizácia 3.50 už zajtra dostupná testerom

 

Sony neustále vylepšuje PlayStation 4 pomocou nepravidelných aktualizácií. Väčšinu z nich zaraďujeme do kategórie stabilizujúcich systém, no niektoré prinášajú menšie, alebo väčšie úpravy. No a do tých väčších by sme mohli zaradiť aj chystanú aktualizáciu s koncovkou 3.50 a kódovým označením MUSASHI.

Tá sa zajtra sprístupní užívateľom, ktorí sa prihlásili do beta testu a môžu si ju tak vyskúšať. Síce sa nesprístupnia úplne všetky možnosti ktoré ponúkne stabilná verzia, avšak môžeme si urobiť aspoň sumárum toho čo nás čaká.

Predovšetkým pôjde o funkciu, ktorú si majitelia PlayStation 4 dlho žiadali, a to je notifikácia v prípade, že nejaký z vašich priateľov zapne konzolu. Tu budeme dokonca môcť nastaviť konkrétnych priateľov pre dané upozornenie, takže sa to bude dať pekne filtrovať. Ďalším dobrým prvkom je možnosť dať sa do offline statusu, takže to určite radi využijete v prípade sledovania filmov.

Zlepšenia sa dočkáme aj v prípade lepšej organizácie multiplayerových akcií. Tie bude možné naplánovať, pričom po ich zahájení budú registrovaní hráči automaticky pridaní do vašej skupiny. Ďalej to bude zlepšená správa cloudového úložiska, ktoré si predplácame v rámci programu PlayStation Plus.

No a v neposlednej rade sa aktualizácie dočká aj Remote Play. Ten prinesie predovšetkým oficiálnu podporu tejto funkcie na PC a MAC. No práve táto funkcia v bete dostupná nebude. Takže si budeme musieť počkať do konečnej verzie. Rovnako sa čaká aj na oficiálnu aplikáciu pre osobné počítače. No a kým sme pri streamovaní, tak v ponuke vysielania pribudne služba Dailymotion.

Aktualizácia 3.50 nemá zatiaľ presný dátum vydania, no je dosť pravdepodobné, že sa vydania dočkáme už čoskoro.

Zdroj: PlayStation BLOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk