V hre LEGO Star Wars: The Force Awakens sa rozhodne nudiť nebudete

V hre LEGO Star Wars: The Force Awakens sa rozhodne nudiť nebudete

 

Prvé gameplay video nám ukáže,  čo všetko nás v tomto titule z kociek čaká. Ako tomu býva zvykom pri LEGO hrách, o zábavu nebude núdza ani na sekundu.

Titul LEGO Star Wars: The Force Awakens zahŕňa niekoľko nových herných funkcií a niektoré z nich spoločnosť Warner Bros. ukáže v nasledujúcom videu. Poďme sa na ne pozrieť podrobnejšie:

  • Blaster Battles: Hráči môžu vstúpiť do napínavej prestrelky blastermi (teda zbraňami využívajúcimi plazmové náboje). V prípade núdze môžete vyhľadať úkryt za najbližšími objektmi, čo je novinkou v LEGO hrách. Následne sa z úkrytu môžete vrhnúť späť do boja.
  • Multi-Builds: Na výber budete mať niekoľko možností ako postaviť objekt, ktorý vás následne posunie v hre, a to rôznymi spôsobmi. Prvýkrát je v LEGO hre použitý systém, ktorý dovoľuje hráčom využiť rovnaké stavebné kocky rôznym spôsobom, pričom hráč môže poskladať a rozložiť odlišné objekty pre odlišné situácie.
  • Flight Gameplay: Názov samotný napovedá, že ide o letecký zážitok plný akcie. Pilotovať môžete ikonické stroje ako Millennium Falcon a podobne.

LEGO Star Wars: The Force Awakens príde na trh v júni, a to pre konzoly 3DS, PC, PlayStation 3, PS4, Vita, Wii U, Xbox 360 a Xbox One.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk