Tým najšikovnejším stačí na prejdenie Dark Souls 3 iba 90 minút

Tým najšikovnejším stačí na prejdenie Dark Souls 3 iba 90 minút

 

Do vydania Dark Souls 3 v našich končinách ostáva necelý týždeň. To ale nebráni šikovným hráčom aby už teraz predvádzali šialené speedruny hry. Tí najrýchlejší dokážu prejsť hru iba za hodinu a pol.

Najprv sa na internete objavilo video od japonského hráča. Jung Ho Min do týždňa od vydania hry prešiel Dark Souls 3 iba za 1 hodinu, 42 minút a 10 sekúnd.

 

V posledných dňoch sa ale jeho rekord láme. Ďalší japonský hráč muzi_nasu dokázal ukončiť svoju hernú púť iba za 1 hodinu, 23 minút a 18 sekúnd. 

 

Tretí z šikovných speedrunnerov je Distortion2, ktorému síce prejdenie hry trvalo o 4 minúty viac - 1 hodinu, 27 minút a 45 sekúnd, za ten čas ale stihol poraziť aj 5 bonusových bossov, ktorých hra ukrýva.

 

Na základe týchto videí by sa mohlo zdať, že Dark Souls 3 je krátka hra, ale opak je pravdou. jeden z predstavených hráčov povedal, že prvotné prejdenie hry mu trvalo 37 hodín a jeho kamarátovi vyše 70 hodín. Na porovnanie, predchádzajúce tituly v sérii majú rekordy v rýchlosti prejdenia pod 1 hodinu herného času.

 

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk