Pozrite si viac ako hodinu trvajúce video prezentujúce singleplayer Dooma

Pozrite si viac ako hodinu trvajúce video prezentujúce singleplayer Dooma

 

Tvorcovia včera na Twitchi streamovali kampaň a toto je výsledok.

Už len niekoľko týždňov nás delí od znovuzrodenia jednej z najdôležitejších herných značiek všetkých čias. Explozívny Doom prichádza neuveriteľných 12 rokov od vydania tretieho dielu, ktorý sa dosť vymykal podstate pôvodných častí. Doom bude ale oproti poslednému zárezu iný, nebude to znova horor, nebudu tú "ľakačky", bude to proste znova klasický Doom.

Kampaň vyzerá byť správne rýchla, neľútostná, krvavá a pekelná. Na druhej strane sa tu nájdu aj kľudnejšie pasáže zamerané na prieskum okolia a dokonca aj vyriešenie trviálnych enviromentálnych hlavolamov. Nebojte, nejde o žiadne rébusy, ide len o zapnutie mechanizmov a vyskákanie po plošinkách. V kampani pre jedného hráča budú prítomné upgrady zbraní a aj kódex, v ktorom sa postupne dozvieme o pozadí príbehu. Tvorcovia sympaticky priznávajú, že Doom nie je o cutscénach ani o veľkých filmových scénach, s čím môžeme len a len súhlasiť.

Doom ponúke možnosť vypnutia HUDu a všetkých ukazovateľov na obrazovke, čo je určite veľké plus. Na konzolách bude dokonca prítomné nastavenie FOV, čiže field of view, čo nie je vôbec pravidlom, pokiaľ ide o tieto platformy. Na PC toto nastavenie bude, samozrejme, prítomné tiež. Dámy a páni, tak takto vyzerá singleplayerové ťaženie v Doomovi. Aké sú vaše dojmy z toho, čo ste videli?

Zdroj: Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk