Ako vyzeral polnočný predaj Uncharted 4: A Thief's End v Košiciach?

Ako vyzeral polnočný predaj Uncharted 4: A Thief's End v Košiciach?

 

Uncharted 4: Thief's End je zakončením obľúbenej Playstation exkluzívnej série, na ktoré hráči po celom svete dychtivo čakali od jeho prvého odhalenia na minuloročnej výstave E3. Dnešným dňom sa spustil jeho predaj a my sme sa boli pozrieť na košickom polnočnom predaji organizovanom predajňou Progamingshop.

Okrem samotného polnočného predaja, na ktorý si návštevníci museli počkať do oficiálneho spustenia o 00:00, si Progamingshop pre hráčov pripravil aj menší sprievodný program. Každý návštevník sa mohol zapojiť do tomboly a vyhrať jednu z troch cien - Dualshock 4, hru Uncharted 4 alebo Uncharted tričko. Pre tých kreatívnejších existovala možnosť zapojenia sa do sútaže o najlepší Uncharted kostým. Ten najdôveryhodnejší si domov odniesol kópiu špeciálnej edície hry Uncharted 4: A Thief's End.

Ľudí prišlo na takúto nočnú hodinu pomerne hojne. Na skrátenie čakania si mohli návštevníci zahrať Uncharted Collection a smäd uhasovalo aj malé občerstvenie. 

Navyše si Progamingshop prichystal pre hráčov aj Facebookovú sútaž o špeciálnu edíciu Uncharted PS4 konzoly, a tak určite sledujte ich stránku a možno sa na vás usmeje šťastie.

Zo všetkých návštevníkov sa stal prvým majiteľom Uncharted 4: A Thief's End na východnom Slovensku tento vysmiaty mladík a jeho radosť z novej hry ešte znásobilo aj o vyžrebovanie v tombole, odkiaľ si odniesol nový Dualshock. Gratulujeme!

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk