Gran Turismo Sport bolo odložené na budúci rok

Gran Turismo Sport bolo odložené na budúci rok

 

Dôvod odloženia určite uhádnete.

Ambiciózna pretekárska hra Gran Turismo Sport od štúdia Polyphony Digital nakoniec 15. novembra 2016 napokon nevyjde. Tvorcovia potrebujú viac času na to, aby hráčom a sebe dokázali priniesť kvalitnú hru hodnú mena Gran Turismo. Nový dátum vydania pre istotu nezverejňujú, no pripomínajú, že sa pokúsia spraviť z Gran Turismo Sport tú najlepšiu hru tejto série.

Vyjadrenie tvorcu série a zároveň producenta GT Sport Kazunori Jamaučiho

Zdravím GT komunitu.

Dnes prinášam správy o tom, že sme museli vykonať ťažké rozhodnutie a odložiť vydanie Gran Turismo Sport na rok 2017. GT Sport je kompetitívny herný titul, na ktorý sú kladené vysoké požiadavky, ako od našich fanúšikov, tak nás samotných.

Už od úplneho začiatku sme túto hru pokladali za jeden z našich najambícióznejších titulov aj preto, pretože používa najnovšie technológie ako na fyzike postavené renderovanie, simulácie zvukov a foto mód Scapes. Kombinujúc tieto prvky s novým módom Sport poskytneme súťažný herný zážitok, ktorý predefinuje pojem pretekráska hra. Zakaždým, keď sme zverejnili nové gameplay ukážky, sme boli vzrušení a poctení z každého jedného názoru.

Avšak, s približujúcim sa dátum vydania v novembri sme si uvedomili, že potrebujeme viac času na to, aby sme z GT Sport dostali úplne maximum, a to aj napriek tomu, že už od ohlásenia hry sme dávali do jej vývoja všetko. Rozhodne nechceme hru ukrátiť o nič. Aj keď zatiaľ nemôžeme potvrdiť nový dátum vydania, vedzte, že viac ako nikdy sme odhodlaní vytvoriť z GT Sport tú najlepšiu Gran Turismo hru všetkých čias.

GT Sport bude aj napriek tomu prezentovaná na niekoľkých ďalších herných konferenciách po celom svete. Dúfam, že každý bude mať príležitosť si hneď z prvej ruky vyskúšať tie ešte-doteraz-neodhalené špičkové zážitky prítomné v GT Sport.

Ďakujeme vám za vašu neustálu podporu.

Kazunori Jamauči, tvorca série Gran Turismo
Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk