Tento týždeň dorazí nový patch pre No Man's Sky, má byť základom pre ďalšie

Tento týždeň dorazí nový patch pre No Man's Sky, má byť základom pre ďalšie

 

Hello Games prelomili dlhé mlčanie a oznámili nový update s názvom Foundation.

Vývojári hry No Man's Sky dnes na oficiálnej stránke hry oznámili, že v priebeho tohto týždňa môžeme očakávať aktualizáciu hry s názvom Foundation Update. Názov Foundation (slov. základy) bol vybraný, pretože v ňom budú pridané základy stavania základní a taktiež preto, že má slúžiť ako základný kameň ďalších vecí, ktoré budú do hry pridané neskôr.

Viac informácií o tomto patchi sme sa zatiaľ nedozvedeli, avšak vývojári sa vyjadrili aj ku kontroverziám sprevádzajúcim vydanie hry. Tím po vydaní No Man's Sky strávil šesť týždňov opravovaním najkritickejších technických problémov, po čom sa, až na malý incident s hacknutím ich Twitteru, na dlhú dobu štúdio Hello Games záhadne odmlčalo.

Počas deviatich týždňoch od [posledného patchu] pracoval náš malý tím tvrdo na vývoji, testovaní a certifikovaní Foundation Update. Nebude to náš najväčší update, ale je začiatkom niečoho.

Diskusia okolo No Man's Sky bola od vydania intenzívna a dramatická. Boli sme potichu, ale počúvame a zameriavame sa na zlepšovanie hry, ktorú náš tím miluje a je pre ňu naozaj zapálený.

Pozitívne aj negatívne ohlasy boli vypočuté a naozaj pomôžu zlepšiť túto hru pre každého. Tento update je len malým krokom na dlhej ceste. Dúfame, že sa k nám na nej pripojíte.

Hello Games

Aj keď znejú tieto slová veľmi dobre, na sľuboch Hello Games sme sa už raz popálili, a tak nám zostáva iba čakať, čo sa z No Man's Sky nakoniec s odstupom času vykľuje.

Ak Vás zaujíma, ako hra dopadla u nás, môžete si prečítať našu recenziu:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk