Takto bude vyzerať Crash Bandicoot 2 v Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Takto bude vyzerať Crash Bandicoot 2 v Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

Pri príležitosti PAX East 2017 si mohli niektorí šťastlivci zahrať časť z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a vďaka tomu tu máme pohľad na to, ako bude vyzerať jedna z troch prerobených hier v tejto kolekcii.

Konkrétne ide o úroveň Hang Eight z Crash Bandicoot 2, ktorá sa odohráva vo vodnom prostredí. Veteráni si určite pamätajú nepríjemné mäsožravé rastliny, nezbedných hrochov a bomby položené na tých najnevhodnejších miestach.

N. Sane Trilogy je remake doslova a celá hra je vyrábaná od základov nanovo, vrátane nového nahrávania zvukov. Autori ale dbajú na to, aby rozmiestnenie predmetov v hre ostalo 100% rovnaké ako v origináloch, čiže hra by mala byť rovnaká, iba bude krajšie vyzerať, bude sa lepšie ovládať a pri poskakovaní nám bude hrať kvalitnejší soundtrack.

To vidno aj na tomto krátkom videu. Za zmienku stoja napríklad textúry vody, vodopády, samotný Crash alebo už spomínané hrochy, na ktorých veľmi rýchlo zbadáme vylepšený zovňajšok. Čo sa týka podobnosti s originálom, zvukové efekty pri odpálení Nitro náloží, chýba efekt otrasu obrazovky. keď bomby vybuchujú a zvuk zobrania kryštálu pripomína viac Crash Bandicoot 3 než 2. Je tu ešte viac menších detailov, ktoré sú zmenené alebo chýbajú, no do vydania hry ostáva niekoľko mesiacov a tak sa tieto maličkosti môžu ešte zmeniť.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy vychádza na PS4 30. júna 2017 a niečo neurčité sa šepká aj o neskorších PC a Xbox One verziách.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk