Už poznáme májové hry na PS Plus

Už poznáme májové hry na PS Plus

 

Po nemastnom, neslanom apríli je májový výber príjemným prekvapením.

Blíži sa máj, lásky čas, a s ním aj nová dávka hier pre členov PS Plus. Tento mesiac Sony predplatiteľov veľmi nepotešilo, no na máj si pre nás prichystalo niekoľko zaujímavých kúskov.

Prvou hrou na PS4 je kooperatívna strieľačka Alienation, duchovný nástupca Dead Nation od štúdia Housemaque, majstrov tzv. twin-stick strieľačiek. Namiesto strieľania zombíkov si zapoľujeme na votrelcov z vesmíru a to až s tromi ďalšími priateľmi.

Ďalším kúskom na PS4 je príbehová adventúra Tales from the Borderlands, samostatný príbeh odohrájavúci sa v univerze Borderlands. Hru vyvíjali Telltale Games, ktorí patria medzi špičku tohto žánru, a o dabing sa postarali známi videoherní dabléri ako Troy Baker, Laura Bailey, Nolan North a Patrick Warburton.

Na PS3 dostaneme upírsku hack-and-slash akciu Blood Knights, ktorá ponúka aj kooperatívny mód pre dvoch hráčov.

Druhou hrou na PS3 je Port Royale 3, posledný diel známej série o živote moreplavcov v Karibiku. Tento žáner už v súčasnosti mierne upadol, no lodné bitky s pirátmi nikdy neomrzia.

Pre PS Vitu sa dočkáme nezávislej hry Laser Disco Defenders. Ide o 2D twin-stick shooter s farebnými náhodne generovanými levelmi a energickým soundtrackom.

Poslednou hrou na máj je plošinovka Type: Rider, umelecky ladená hra o... písme?

Do 2. mája máte ešte čas stiahnuť si aprílové hry, medzi ktorými je aj novinka Drawn to Death a kooperatívne Lovers in a Dangerous Spacetime.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk