Pre fanúšikov Bloodborne tu je nová soška za pár stovák

Pre fanúšikov Bloodborne tu je nová soška za pár stovák

 

Už o pár týždňov sa na E3 2017 možno dozvieme novinky o Bloodborne 2. Ak ale neviete čo s vašou nehynúcou láskou k Bloodborne, možno vás zaujme táto soška.

Ponuka zberateľských predmetov k hrám sa nám za posledné roky rozrastá a luxusné sošky nie sú výnimkou. Štúdio Prime 1 je v tejto oblasti známe a tentokrát si pre nás pripravili veľmi kvalitnú sošku Huntera z Bloodborne za 711,99€. Cena je vysoká, no nie je to prvýkrát, čo Prime 1 predávajú takýto drahý kúsok, stačí sa pozrieť na ich ponuku ohľadom Zaklínača 3.

The Hunter zobrazuje hlavného hrdinu z Bloodborne: The Old Hunters. Stojí nad mŕtvym nepriateľom, ktorý je aj so svojimi zraneniami zobrazený detailne, a v rukách drží palicu a pušku. Nie sú to ale jediné zbrane, ktoré v balení so soškou nájdete. Napriek tomu, že nejde o akčnú figúrku, teda je to figúrka statická, je možné vymeniť nástroje, ktoré drží v ruke. Miesto palice mu môžete dať do rúk Saw Cleaver alebo Hunter Axe a lampa, ktorá je za Hunterom, sa dá vymeniť za pouličný stĺp. Rozmery sošky sú výška 82cm, šírka 49cm a dĺžka 54cm. Na obrázkoch nižšie môžete vidieť detaily sošky z každého smeru, no zatiaľ sa jedná iba o prototyp a tak je možné, že sa do jej uvedenia do predaja niektoré jej časti zmenia.

Zberateľskú figúrku The Hunter si môžete predobjednať už teraz za spomenutých 711,99€ a na webe je aj možnosť platby v splátkach. Odhadovaný čas doručenia je júl až september 2018.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk