PlayStation News posiela jasný odkaz: „Choď domov, Xbox One X!“

PlayStation News posiela jasný odkaz: „Choď domov, Xbox One X!“

 

Xbox One X zožalo na Microsoft konferencii úspech. Konzola je silnejšia, než všetky ostatné na trhu a hráčov láka na jedinečný herný zážitok.

Väčší výkon než konkurenčné konzolové systémy prináša jednoduché hranie v 4K rozlíšení so 60 FPS. Teda pokiaľ to budú hry podporovať a tu vzniká problém s tým, čo Xbox One X ponúkne. Súčasný stav exkluzívnych Xbox One hier nie je veľmi lákavý a hráč si dvakrát rozmyslí, či bude riskovať 500€ na Xbox One X, keď ani nevie, či bude mať okrem hardvéru čo ponúknuť a či výkonný stroj nebude zaostávať za konkurenciou, ktorá bude mať širšiu ponuku exkluzívnych hier. Veľký počet ale nehovorí o kvalite a stačí pár revolučných titulov a nový Xbox si určite získa fanúšikov. Veď aj pri PS3 a PS4 sa často stalo, že človek si spočiatku zariadenie kúpil iba kvôli jednej alebo dvom hrám.

Túto skutočnosť si uvedomili aj ľudia z PlayStation News a na Youtube zverejnili vtipné video. Pre Xbox One X v ňom odkazujú, že má ísť domov a dôvodom na to je ponuka PS4 exkluzivít. Či sú tieto hry naozaj dôvodom, prečo dať prednosť PS4 pred výkonnejším Xbox One X je ale subjektívne a každý hráč si o tom musí urobiť názor sám.

Zdroj: YT.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk