Hrdinovia Final Fantasy sa medzi sebou pobijú už budúci rok

Hrdinovia Final Fantasy sa medzi sebou pobijú už budúci rok

 

Vývojári z Team Ninja, ktorí nám priniesli úspešní titul Nioh, oznámili dátum vydania Dissidia Final Fantasy NT.

Dissidia FF NT je momentálne dostupná iba na japonských arkádových automatoch a jej vydanie na PS4, ktorého by sme sa mali dočkať 30. januára, bude tak jej konzolový debut.

Prvá Dissidia Final Fantasy hra ale bola dostupná už na PlayStation Portable a tak to pre starších hráčov nebude úplná novinka. V Dissisdia môže hráč ovládať jedného z mnohých známych hrdinov z Final Fantasy hier a po boku môže mať až 2 pomocníkov. Spolu sa budú biť proti trojici ďalších FF postáv. V hre je možné upravovať postavám schopnosti a tak mierne upraviť ich štýl hrania a zároveň je možné dávať rozkazy AI spoluhráčom.

Dissidia Final Fantasy NT bude v predaji aj v Ultimate Collector's Edition, ktorá bude obsahovať steelbook obal, zberateľskú krabičku, 21 cm vysokú figúrku Warrior of Light, soundtrack, 80 stranový artbook s tvrdou väzbou a Season Pass, ktorý zabezpečí prístup k 6 DLC s novými hernými postavami. Balík znie zaujímavo no jeho cena 200€ môže odradiť nejedného hráča. Časom by mala byť dostupná aj Limited Edition, ktorá bude obsahovať steelbook a artbook.

Ak si predobjednáte štandardnú edíciu cez PSN, dostanete ako bonus tému a Nail Bat DLC so zbraňou pre Clouda.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk