V Playstation Store je v zľave niekoľko hier, ktoré sa naozaj oplatí mať

V Playstation Store je v zľave niekoľko hier, ktoré sa naozaj oplatí mať

 

Máte chuť doplniť si svoju zbierku hier na Playstation? Tak potom je teraz vaša chvíľa.

V obchode Playstation Store sa objavila ponuka pod názvom Price Drops, ktorá prináša niekoľko zaujímavých zliav. Pokiaľ ešte nemáte The Last of US Remastered, alebo Uncharted 4: Thief's End teraz je ta práva chvíľa, pretože obe hry stoja iba 19.99 € (39.99€). Tak isto je v zľave aj Uncharted: The Nathan Drake Collection za 19.99 € (34.99 €) a God of War III Remastered za 12.99 € (34.99 €). Taktiež vám odporúčame zakúpiť si hru Beyond: Two Souls za 7.99 € (29.99 €) a Heavy Rain za rovnakú sumu 7.99 € (29.99 €).

Ak si chcete zaspomínať na staré dobré časy PlayStation 1, určite neprehliadnite PaRappa the Rapper Remastered za 9.99 € (14.99 €), alebo Crash Bandicoot pre PS3 a PS Vita za 2.99 € (4.99 €). Hier a kombinácií je viac než dosť a tak neváhajte a kupujte kým sa len dá. 

Preferujete skôr krabicové verzie? Potom sa určite pozrite do obchodu GameExpres.sk, kde nájdete všetky spomínané hry za rovnako priaznivé ceny. Napríklad kombináciu Heavy Rain & Beyond Two Souls, alebo The Nathan Drake Collection v ČESKOM JAZYKU

Zdroj: PS Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk