Zamávajte voľnému času, Spelunky 2 prichádza na PC a PS4

Zamávajte voľnému času, Spelunky 2 prichádza na PC a PS4

 

Spelunky 2 bola jedna z najviac žiadaných hrier podľa Wish listov v PS store a na Steame, a tak originálne pokračovanie skvelej Indie hry je tu.

 Detaily okolo hry samotnej nie sú ešte známe, no autor, pán Derek Yu sa vyjadril pre Playstation Blog, že čakal, kým sa upokojí celý ten chaos okolo jeho malej dcérky.

Na konci článku nájdete trailer na hru, ktorý zverejnilo Sony počas "Paris Week 2017".

Na pokračovanie Spelunky 2 malo rodičovstvo veľký vplyv. Hlavne na témy a príbeh hry. Existuje podobnosť medzi rodičovstvom a tvorením pokračovania hry. Obe veci zahŕňaju úvahy o minulosti, ako aj o budúcnosti. So Spelunky 2 máme šancu preskúmať do hĺbky, čo robí hru Spelunky jedinečnou. Zároveň sa však musíme posunúť dopredu a niesť určité riziká s novými nápadmi, udržiavať sériu "sviežu" pre dlhoročných fanúšikov ako aj pre nás.

Derek Yu

S pokračovaním hry pomáha aj štúdio BlitWorks, ktoré má na svedomí port jednotky na PS3, Vita a PS4. Ďalej tvorca hudby Eirik Suhrke sa zúčastní tiež, no hlavný programátor prvej časti, Andy Hull, je zaneprázdnený tvorbou vlastnej hry (Dunk Lords), takže pozvaný nebol.

Dátum vydania a ďalšie detaily sa očakávajú v priebehu nasledujúcich mesiacov a my vás o tom budeme samozrejme informovať. 

 

 

 

Zdroj: vg247.com Video: youtube.com/Playstation
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk