Final Fantasy 15: Monster of the Deep je už tu

Final Fantasy 15: Monster of the Deep je už tu

 

Pripravte sa na lov tých najväčších príšer z hlbín. Potrebujete iba dobrú mušku a veľkú udicu.

Hoci možno Final Fantasy VR hra o chytaní rýb vyzerala sprvu pre mnohých ako vtip, konečne sa stala skutočnosťou a prvý PS VR zážitok zo sveta Final Fantasy je tu.

Podstata hry je jednoduchá. Úlohou hráčov bude chytať ryby. To bolo už v samotnej hre riadne prehnané, hlavne vďaka akčnej hudbe, akú by človek čakal pri veľkých súbojoch, povzbudzovaniu od vedľajších postáv a akčným strihom kamery. Toto virtuálne chytanie rýb je zatiaľ dostupné iba na PS4 a nie je potvrdené, či sa Monster of the Deep neskôr objaví aj pri Xbox One a PC verzii Final Fantasy XV, alebo DLC ostane exkluzivitou pre PS4.

Napriek prvotným dojmom bude mať toto DLC aj príbeh. Noctis, Ignis, Prompto a Gladio sa budú snažiť odhaliť hrozbu, ktorá číha v hlbokých vodách a je známa ako Monster of the Deep. Kvôli príšere totiž skončilio časy, kedy mohli ľudia v pokoji rybárčiť a relaxovať. Je tak na našich hrdinoch, aby túto tragédiu napravili.

Popri tom si ale hráči budú môcť vychutnávať krásnu scenériu virtuálneho Final Fantasy 15 sveta, chytanie rýb len tak pre zábavu a ich následnú konzumáciu pri ohni. Pre náročnejších hráčov nebudú chýbať ani rôzne dodatočné výzvy a turnaje, ktoré dajú zabrať aj tým najdrsnejším rybárom.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk